Po długiej przerwie zapraszamy wszystkich uczniów PSP im. Jana Brzechwy   w Minkowicach Oł., na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Spotkania z wychowawcami klas odbędą się 1 września o godzinie 8.00 w następujących klasach:

Klasa I- Alicja Jarosławska- sala gimnastyczna (uczniom może towarzyszyć tylko jeden z rodziców, zdrowy i bez infekcji).

Klasa II- Bożena Zawadzka- sala 51.

Klasa III- Ewelina Jedynak-Neumann- sala 52.

Klasa IV- Bożena Lis- Urban- sala 49.

Klasa VI a- Krzysztof Szymalak- sala 20.

Klasa VI b- Izabela Olek-sala 44.

Klasa VII- Monika Nocoń- sala 19.

Klasa VIII- Marzena Stecka- sala 18.

Przypominamy, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się w warunkach reżimu sanitarnego, zatem na teren szkoły mogą wejść tylko uczniowie zdrowi, bez infekcji. Prosimy, aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły ( za wyjątkiem po jednym z rodziców klasy pierwszej).

Rodzice dzieci przedszkolnych przyprowadzają dzieci do przedszkola w godzinach od 6.00 do 17.00. Warunkiem wejścia jednego rodzica ( zdrowego bez infekcji) na teren przedszkola jest obowiązkowa maseczka i dezynfekcja rąk.

UWAGA!

Od 1 września 2020r. uczniowie naszej szkoły będą korzystali z komunikacji miejskiej. Warunkiem bezpłatnego przejazdu jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej. Rozkład jazdy autobusów znajduje się na przystanku w każdej miejscowości. Rozkład jazdy pokrywa się  z rozkładem z poprzedniego roku szkolnego.