Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Powrót na górę
Informacje kontaktowe
Telefon: 71 318-60-10
e-mail:sekretariat@psp-minkowice-olawskie.pl; minkowice@poczta.onet.pl

Publiczna Szkoła Podstawowa

im. Jana Brzechwy w Minkowicach Oławskich

 • 1 Uroczystość nadania imienia

  Uczczono pamięć wielkiego poety Minkowice Oławskie. Uroczystość nadania imienia. 10 czerwca Publiczna Szkoła Podstawowa otrzymała swojego patrona. To poeta Jan Brzechwa
  Czytaj więcej
 • 2 „ Jak dbać o bezpieczeństwo w gminie Jelcz-Laskowice "

  W dniu 16.10.2018r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice odbył się gminny konkurs „ Jak dbać o bezpieczeństwo w gminie Jelcz-Laskowice". Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów. Byli to: w kategorii uczniów kl. IV-VI Maja Łukasik i Przemysław Rudnicki , a w kategorii uczniów VII-III gimn. Katarzyna Zaczek i Julia Oprzędek.
  Czytaj więcej
 • 3 Mamy nowego patrona

  Dnia 26.01.2018r. Rada Gminy Jelcz- Laskowice podjęła uchwałę o nadaniu Publicznej Szkole w Minkowicach Oł. imienia Jana Brzechwy.
  Czytaj więcej
 • 4 Pomagamy innym...

  „Dajmy im kawałek Polski” to akcja Gazety Powiatowej na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości .
  Czytaj więcej
 • 5 SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017

  „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
  Czytaj więcej

24 kwietnia 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Minkowicach Oł. odbyła się XII  edycja Gminnego Konkursu Interdyscyplinarnego dla klas V-VI szkoły podstawowej o tytuł   „Omnibus Roku” i „ Szkoła Roku”, którego koordynatorami są Bożena Lis- Urban i Dorota Sekuła.

Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się szeroką wiedzą, obejmującą wiadomości ze wszystkich przedmiotów. Rywalizowali indywidualnie i grupowo. Każdy z piętnastu uczestników walczył o punkty dla siebie i dla swojej szkoły.

W tym roku zespoły miały za zadanie przygotować scenkę będącą interpretacją wybranego wiersza Jana Brzechwy. Prezentacje wszystkich pięciu szkół okazały się bardzo ciekawe i pomysłowe.

Tytuł „ Szkoła Roku” przypadł Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. B. Prusa w Jelczu-Laskowicach, natomiast  zdobywcą tytułu „Omnibus Roku” został Michał Fiałka, uczeń tejże szkoły.

Pierwsze wyróżnienie wywalczyła Sonia Tomczyńska z PSP w Miłoszycach, a drugie reprezentantka PSP nr 3 w jelczu-Laskowicach Laura Andrzejczak.

 

BIP

Facebook Like

Kliknij nas na facebbok.

COPYRIGT Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Minkowicach Oławskich FREE JOOMLA TEMPLATES